„Zdobądź grant z FUniP!” – konkurs grantowy dla studentów. Zgłoszenia do 15 V 2023

08.05.2023 Komunikaty

zdobadz_grant_funip_2023.jpg

Jednym z filarów działań Forum Uniwersytetów Polskich jest wsparcie osób studiujących, które rozwijają się naukowo bądź działają w organizacjach studenckich. W związku z tym serdecznie zapraszamy studentów do udziału w kolejnej edycji konkursu „Zdobądź grant z FUniP!”

Konkurs polega na przesłaniu projektu przez organizację studencką bądź koło naukowe. Projekt powinien być zgodny z celami statutowymi wnioskodawcy oraz powinien umożliwiać rozwój członków wnioskowanej organizacji. Na zwycięzcę czeka do wygrania 10 000 zł na realizację przesłanego projektu!

Wnioski (zgodnie z regulaminem) można przesyłać do 15 maja 2023 r. na adres mailowy funip@psrp.org.pl

Regulamin i wniosek konkursowy
Zdobądź grant z FUniP!